Переваги та функціональні можливості верстатів для лазерного різання серії LTC75

Можливості верстатів для лазерного різання серії LTC75

Верстат для лазерного різання серії LTC75 являє собою високопродуктивний та надійний інструмент, мета використання якого - високоточний розкрій листового матеріалу! Завдяки унікальному поєднанню високошвидкісного лінійного приводу та економічного волоконного лазера з прийнятною вартістю, можна впевнено стверджувати, що устаткування відкриває нові горизонти для малого та середнього бізнесу.

Вартість верстату з легкістю конкурує з набагато менш технологічними рішеннями, при цьому серія LTC75 демонструє значно вищу динаміку обробки, точність у виконанні поставлених задач, продуктивність та безвідмовність у роботі.

Переваги верстата для лазерного різання LTC75

• Ідеальна точність. Обладнання дозволяє виконувати різання металу з точністю до 0,01 мм
• Бездоганна якість обробки. Передові стандарти якості досягаються за рахунок сукупності систем контролю технологічних параметрів обладнання
• Безпрецедентно вузький різ. Завдяки використанню волоконного лазеру, який гарантує виключу якість пучка випромінювання, забезпечується можливість виконання філігранної обробки.
• Вражаюча швидкість процесу. Застосування інноваційних рішень в сфері лінійного приводу, дозволяє всій лінійці сучасних верстатів ARAMIS демонструвати надзвичайно високу якість обробки.
• Програмне забезпечення. Розвинуте програмне забезпечення значно збільшує швидкість виготовлення деталей, що досягається завдяки зниженню необхідного часу для підготовки оптимальних файлів завдань.
• Грамотна витрата обробних матеріалів.
• Стабільність та надійність в роботі. Використання найбільш сучасних та досконалих комплектуючих у всіх моделях верстатів для лазерного різання виробництва ARAMIS гарантує унікальну надійність кінцевої системи.
• Незначні експлуатаційні витрати. Завдяки використанню найсучасніших технологій, таких як волоконний лазер та лінійний привід, мінімізується потреба в обслуговуванні верстатів.

Лазерне різання


Лазерне різання

Передове устаткування для лазерного різання дозволяє виконувати розкрій широкого діапазону сплавів. Передбачене використання металів вітчизняного та імпортного виробництва. Без жодних обмежень може здійснюватись лазерна різка кольорових металів, в тому числі міді, латуні, алюмінію та інших.

Гравірування металу

Ще однією витребуваною функцією верстатів для лазерного різання є гравірування металу. Вона досягається завдяки програмному забезпеченню, що дозволяє задавати технологічне гравірування за допомогою певного алгоритму. Така можливість значно пришвидшує та спрощує процес ідентифікації та сортування деталей.

Сфера використання

Верстати для лазерного різання широко використовуються на великих промислових об'єктах, сфера діяльності яких пов’язана з точною обробкою металевих поверхонь різного виду.

ТОВ Араміс (http://aramis.com.ua/laser-cut.html) пропонує найсучасніше та високотехнологічне устаткування для лазерного різання власного виробництва. Завдяки унікальній надійності, ефективності в роботі та передовим стандартам сервісу, продукція завоювала популярність у багатьох країнах світу і успішно експлуатується сотнями підприємств. На кожен верстат поширюється гарантія якості.
Додано: 13-03-2017, 21:54
0
481

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх