Ремонт квартири. З чого ж почати?

Ремонт квартири. З чого ж почати?

Навряд чи хто протягом свого життя не стикався з проблемою, такий як ремонт квартири. Запитань виникає безліч. Які матеріали вибрати? У якому стилі виконати ремонт квартири? Якщо Ви не впевнені в своєму смаку, у своєму досвіді і майстерності, якщо Ви погано знаєте сучасний ринок будматеріалів, а кошти дозволяють зробити сучасний і якісний ремонт у квартирі, вам, звичайно, необхідно звернутися до послуг фахівців. Знайомство з основними законами дизайну, з сучасними стилями і тенденціями в оформленні інтер'єру квартири, огляд сьогоднішніх оздоблювальних матеріалів, знання основних прийомів обробки і ремонту допоможуть вам перетворити вашу мрію в реальність.

Підготовка до ремонту квартири
Перед тим як приступити до оздоблювальних робіт в квартирі, необхідно виконати велику підготовчу роботу: скласти план ремонту і кошторис, придбати потрібні будівельні матеріали, все це допоможе не перетворювати ремонт квартири на стихійне лихо. Оздоблювальні роботи - заходи, як відомо, дуже не прості, і тому вони вимагають самої ретельної підготовки. Перш за все необхідно визначити свої можливості, підібрати необхідні матеріали й інструмент, правильно спланувати та організувати хід робіт. Ремонтні роботи за ступенем складності виконання можна поділити наступним образом.

Поточний ремонт квартири - роботи пов'язані зі зміною існуючого вигляду квартири без заміни конструктивних елементів. Ці роботи в свою чергу можна розділити на: простий косметичний ремонт квартири - переклеювання шпалер, перефарбування стін і стель, шліфування і покриття підлог лаком і ін

Косметичний ремонт квартир з заміною оздоблювальних матеріалів - заміна шпалер на набризкові покриття, заміна штукатурки, фарбування, заміна лиштв, плінтусів і ін.

Капітальний ремонт квартири - оздоблювальні роботи пов'язані зі зміною існуючого вигляду приміщень квартири з заміною конструктивних елементів: простий капітальний ремонт квартири - більш складні опоряджувальні роботи із заміною конструктивних елементів і інженерних систем, з демонтажними і штукатурними роботами, з заміною систем водопостачання, каналізації, електромереж;
складний капітальний ремонт квартири - до вищеперелічених робіт додаються елементи, що змінюють стильові рішення приміщень: декоративні стельові конструкції, арки, пілястри, ніші, колони і тд.

Реконструкція - оздоблювальні роботи, пов'язані зі зміною існуючого вигляду і функціонального призначення раніше експлуатованого приміщення, наприклад, пристосування приміщень під інші потреби.

Оздоблення квартири. В останні роки широке поширення отримав вид робіт, пов'язаний з доведенням до готовності приміщень, зданих після будівельних робіт з умовної класифікації - без обробки. Оздоблення поєднує в собі всі попередні три види робіт, у тому числі реконструкцію.
Додано: 5-08-2011, 03:52
0
11368

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх