Довговічність бетону. Штарк І. , Віхт Б.

Довговічність бетону. Штарк І. , Віхт Б.

Наука про бетон - наріжний камінь будівельної технології на всіх етапах розвитку людства. Незважаючи на те що історія застосування бетону як конструкційного матеріалу йде в глиб століть , він залишається одним з найменш вивчених будівельних матеріалів.

Пов'язано це з тим що прогнозування його експлуатаційних характеристик визначається безліччю факторів , які ще не вивчені і не завжди беруться до уваги
Це стосується як складу і вибору технології бетону так і обліку впливу змінних чинників навколишнього середовища, особливо при тривалій експлуатації.

Книга « Довговічність бетону » частково заповнює наявні проблеми. Головна ідея , яку автори поклали в основу своїх уявлень - зв'язати генезис структури бетону в умовах тривалої дії агресивних факторів середовища експлуатації з довговічністю бетону. Природно визначальну роль у цих процесах автори відводять цементу , так як цемент за своїм функціональним призначенням найбільш мінлива і відповідальна за своїми виконуваними функцями складова бетонної суміші.

Одним з достоїнств книги є прагнення авторів зв'язати розуміння процесів, що протікають при твердінні цементу в умовах впливу зовнішніх факторів з розробкою практичних рекомендацій щодо захисту бетонних і залізобетонних виробів і конструкцій від руйнуючої дії середовища експлуатації.

Назва: Довговічність бетону
Автор: Штарк І. , Віхт Б.
Рік: 2004
Мова: Російська
Якість : середня
Сторінок: 295
Формат: PDF
Розмір : 11.2 Мб

Додано: 9-02-2014, 22:24
0
2032

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх