Поліпропіленові пластикові труби

Поліпропіленові пластикові труби

Який етап найважливіший при будівництві будинку? Закладка фундаменту? Міцні стіни? Роботи усередині приміщення? Швидше за все буде правильно відповісти, що найважливішим етапом є установка комунікацій. Навіть найякісніша кладка не зможе витримати постійні протікання, а радість від тільки що зробленого ремонту випарується якщо в квартири постійно виникають проблеми з каналізацією. А що може статися при аварії на газопроводі - взагалі страшно подумати.

Особливо нагальною проблема трубопроводу стає в старих будинках. Проіржавілі труби часів Микити Сергійовича не обіцяють нічого хорошого, а комунальні служби говорять про нестачу грошей. Встановлення нових пластикових труб в Луцьку може вирішити багато проблем одночасно. Ціна труби поліпропіленової в Луцьку значно нижче точно такий же бетонної або чавунної, а переваг у неї маса. У чому можна переконатися неозброєним оком.

У чому ж полягає перевага пластикових труб? У першу чергу, поліпропілен, як і будь-який пластик, не вступає ні в які електрохімічні реакції з агресивними сполуками у воді. Легкість при монтажі, і міцність протягом тривалого періоду. Електростатична природа труб з пластику гарантує відсутність мінеральних відкладень в трубопроводі. І звичайно ж низька вартість, особливо в порівнянні з аналогами - міддю або нержавіючої сталлю.

До вибору матеріалу, з якого виробляються труби, варто поставитися також дуже серйозно. Для кожної ділянки комунікацій необхідно застосовувати певний вид труб. Пластикові труби дуже добре підходять для обладнання різних сільськогосподарських об'єктів. Використання труб різного діаметру допоможе забезпечити своєчасну доставку рідини для зрошення, а також протистояти капризам природи. Пластикові труби в Луцьку також використовуються при прокладанні систем гарячого водопостачання, і при монтажі «теплих підлог». Для додачі трубам більшої міцності, при їх виготовленні застосовуються також прошарки з волокнистого пластика або фольги. При виготовленні поліпропіленових труб використовуються екологічно чисті матеріали, що дозволяє використовувати їх для транспортування питної води. Каналізаційні труби з поліпропілену повинні в свою чергу мати достатню герметичність, щоб захистити навколишнє середовище від шкідливих викидів.

Наостанок варто зауважити, що все більше будинків Луцька (та й не тільки нагошо міста) встановлюють пластикові труби замість застарілих чавуннх, залізних, сталевих і інших. Власне, для цього не потрібні ніякі переконливі слова - перевага пластикових труб перед металевими очевидна. Що ж стосується з'єднувальних ланок - фітингів та інших, - то вже з ними проблем ніколи не виникало, тому що найстрашніше, що може перешкодити з'єднанню труб - корозія - геть відсутня в пластиці, а асортимент представлений у всіх місцях роздрібної та оптової торгівлі відповідних товарів.

Шукаєте майстрів для виконання сантехнічних робіт у Луцьку? Звертайтесь до нас - прокладаємо труби опалення, водопостачання, каналізації, монтуємо котли, радіатори, колнки.


Телефонуйте: 067 851 01 46 (Анатолій)
ICQ: 640 877
E-mail:

Поліпропіленові пластикові труби
Додано: 17-08-2011, 17:00
0
3187

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх