Скільки коштує квадратний метр покрівлі?

Скільки коштує квадратний метр покрівлі?

Саме типове питання клієнта при покупці покрівлі: «Скільки коштує квадратний метр?» Прямо скажемо, відповідь на це питання дає вкрай мало інформаціі. Коли ви купуєте в магазині костюм, ви не питаєте, скільки коштує квадратний метр матеріалу. Ви питаєте, скільки коштує костюм. Ще краще, коли ви шиєте костюм під замовлення. А чим професійніше кравець, тим більш ретельно він знімає всі необхідні розміри і цікавиться всіма дрібницями, аж до ваших звичок. Результатом такого ретельного підходу є ідеально зшитий по фігурі костюм.

Покрівля звичайно складніша система, ніж костюм, а отже, уваги їй необхідно приділити достатньо. Що ж необхідно зробити, щоб дах добре виглядав на вашому домі?

На початку, як і справжні модники, ви можете підібрати фасон майбутньої покрівлі в спеціалізованих журналах або в інтернеті. Подивіться, як буде поєднуватися колір майбутнього даху з фасадами будинку, як органічно повинні доповнювати систему водостічні системи і мансардні вікна. Отже, ви вже маєте уявлення про те, під якою покрівлею хотіли б жити? Тоді саме час обрати фірму, яка забезпечить результат.

При пошуку компанії, в якій ви замовите покрівельну систему, пам'ятайте, що вам потрібно купити не шматки заліза, бітуму або цементно-піщаної черепиці, не рулони з плівкою і не упаковки утеплювача. Вам необхідно придбати СИСТЕМУ, яку встановлять на ваш будинок і супроводжуватимуть гарантією. Щоб пошуки увінчалися успіхом, перерахуємо основні правила, яких необхідно дотримуватися.

Бережіть гроші і нерви, звертайтеся до професіоналів . Будувати практично завжди дешевше, ніж перебудовувати. Якщо поскупитися на початковому етапі і заощадити на якості, то подальші перебудови або ремонтні роботи можуть збільшити витрати в 2-3 рази. Чим складніше покрівля, тим більш вимогливими вона до професіоналізму. Бажано, щоб у компанії, яку ви виберете, був не тільки свій будівельний, але і проектний відділ.

Бережіть гроші і нерви, купуйте все в одному місці . Не варто обдзвонювати десятки фірм з метою знайти щось дешевше. Якщо ви будете збирати свою покрівлю з миру по нитці, то у результаті вийде дорожче. Доставка матеріалу з одного складу значно дешевше, ніж збирати те саме з різних кінців міста. Крім того, варто пам'ятати, що дешево добре не буває.

Бережіть гроші і нерви, уникайте посередників . Це означає, що бажана фірма повинна бути єдиним проміжною ланкою між заводом, де вироблений матеріал і вами.

Бережіть гроші і час, використовуйте креслення і проекти . Маючи на руках точний план покрівлі, ви зможете більш точно розрахувати вартість робіт і матеріалу. Якщо будинок будується без креслень, в більшості випадків якісний проект покрівельної системи можна замовити в тій же фірмі, що і матеріал з монтажем.

Бережіть гроші і нерви, використовуйте найякісніший матеріал . На ринку представлені покрівельні матеріали в різних цінових категоріях. Найкращий спосіб оцінити вартість даху це поділити загальну вартість покрівлі на гарантований термін служби самого ненадійного компонента системи.

Якщо ви слідували вищезгаданим рекомендаціям, то в звичайно підсумку знайшли ту фірму, яка дасть правильну відповідь на запитання: «Скільки коштує покрівля?». А відповідь на нього дуже далека від популярного ХХХ у.о. за 1 кв.м. Найпростіше сприймати одну цифру, в яку закладені і матеріали, і доставка, і монтаж. Пам'ятайте, що ви купуєте не квадратний метр покриття, а дах, під яким будете жити довго і щасливо.

Наші спеціалісти виконують монтаж покрівель з різноманітних матеріалів та конфігурації


Телефонуйте: 067 851 01 46 (Анатолій)
ICQ: 640 877
E-mail:

Скільки коштує квадратний метр покрівлі?


Ми раді Вас почути
Скільки коштує квадратний метр покрівлі?
Додано: 23-08-2011, 01:04
0
3589

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх