Житловий будинок з закритим фасадом

Житловий будинок з закритим фасадом
Житловий будинок з незвичайною геометрією, розташований в Krotoszowice (Польща)


У невеликому польському селі Krotoszowice розташований житловий будинок з оригінальною архітектурою. Знадвору він має величезні вікна, що відкривають чудовий вид на гори, а з боку вулиці споруда нагадує глуху фортецю, що захищає господарів від випадкових поглядів цікавих перехожих.

Архітектурний проект польської фірми RS +
Архітектурний проект польської фірми RS +


Архітектурна фірма RS + завершила роботу над проектуванням і будівництвом приватного будинку, розташованого в Krotoszowice на півдні Сілезії (Польща). В основному в селищі представлені будинки, побудовані ще в 1960-70-х роках. Ця споруда різко контрастує з оточуючими оселями.

Розробляючи форму будинку, архітектори надихалися гірськими вершинами, розташованими неподалік від селища. До того ж, потрібно було дотриматися норми, встановленої в цьому регіоні: побудувати тільки скатний дах.

Будинок, схожий на фортецю
Будинок, схожий на фортецю


З боку вулиці будинок нагадує практично глуху фортецю зі своєрідною геометрією. Фасад облицьований декоративною чорною цеглою, а сам будинок обнесений високим бетонним парканом. Господарі побажали, щоб з боку вулиці ніхто не заглядав до них і не порушував їх спокій.

величезні віконні отвори пропускають багато світла всередину приміщень
Величезні віконні отвори пропускають багато світла всередину приміщень


Зі сторони подвір'я будинок, навпаки, має кілька величезних вікон, які відкривають вигляд на ліс та гори. До того ж великі отвори дозволяють проникати сонячному світлу всередину приміщень.

Будинок в Krotoszowice. їдальня
Будинок в Krotoszowice - їдальня


На відміну від темного фасаду інтер'єр виконаний в світлих відтінках. Стіни з полірованого бетону, підлога з натуральної деревини, білосніжні елементи декору. У будинку площею 305 квадратних метрів розташовані вітальня з їдальнею, кухня, дві дитячі кімнати, спальня, ванні кімнати і підсобні приміщення.

Будинок в Krotoszowice - вигляд з боку подвір'я
Будинок в Krotoszowice - вигляд з боку подвір'я
Додано: 17-11-2016, 15:16
0
9445

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх