Лінолеум, наливні та ПВХ покриття

Для завдань, які неможливо вирішити за допомогою сухих зміцнюючих засобів для бетонних підлог та покриттів, використовуються рідкі полімерні наливні композиції. Вони володіють широким діапазоном властивостей і задовольняють будь-які вимоги щодо промисллових підлог. Ми пропонуємо комплекс найновіших ефективних технологій в галузі виготовлення промислових наливних полімерно-епоксидних підлог.

Промислові наливні підлоги - загальна назва промислових покриттів, виконаних з полімерних матеріалів: епоксидних, поліуретанових, акрилових та ін. Найчастіше використовуються епоксидні, акрилові, поліуретанові і поліефірні складники.

В основному ми виготовляємо поліуретаново-епоксидні покриття.

Епоксидні наливні хімстійкі підлоги — композиції, що містять епоксидні смоли та до 90% кольорового фарбованого кварцового піску, спеціально підібраного фракційного складу.

Наливні епоксидні підлоги — високотехнологічний тип покриття.

Основні переваги промислових наливних підлог:
мають високу хімічну стійкість,
висока стійкість до зношування,
міцність,
довговічність,
гігієнічність,
широкий діапазон температури експлуатації,
легко чистяться,
відсутність пилоутворення,
можна забезпечити необхідний опір ковзанню навіть в мокрому стані,
достатньо легко ремонтуються і оновлюються,
володіють діелектричними (з спец. добавками — антистатичними) властивостями,
виконуються практично в будь-якій кольоровій гаммі,
високі естетичні властивості.

Рідкі зміцнювачі наносяться на свіжий бетон через 14 днів після укладання, коли пори бетону на поверхні вже не заповнені водою. Зміцнювачі проникають на глибину на кілька міліметрів, захищаючи бетоний шар від пошкоджень. Високоякісні матеріали і спеціальні технології забезпечують відмінну якість промислових підлог.

Використання промислових епоксидних наливних підлог рекомендується в медицині і фармацевтиці, мікроелектроніці, на об’єктах харчової промисловості, торгових залах, школах, офісах, техстанціях, механічних цехах, складах, електростанціях і т.д.

Готові промислові броньовані та наливні підлоги відповідають всім сучасним вимогам, які висуваються до промислових підлог, сертифікатам і стандартам якості України і Європи.

Промислові підлоги, створені із застосуванням сухих та рідких зміцнювачів, набувають все більшої популярності: споживачі оцінили високі експлуатаційні характеристики таких підлог, їх невисоку ціну, простоту і доступність технології.

Комерційний (промисловий) лінолеум

Промисловий лінолеум – це покриття для підлоги, яке використовується для комерційних структур, тому його, зазвичай, ще називають комерційним лінолеумом. Під словами комерційні структури розуміються адміністративні приміщення з високим рівнем прохідності, а саме: офіси, магазини, банки, лікарні, розважальні заклади, і т.д. Ціни на промисловий лінолеум є відносно дорожчі в порівнянні з побутовим лінолеумом, але ціна себе повністю виправдовує впродовж багатьох років експлуатації комерційного продукту.
Комерційний лінолеум має ряд переваг:
- ідеальний матеріал для приміщень з максимальною прохідністю людських мас,
- може бути як в рулонах так і в плитках для більш простого укладання,
- поліуретановий захист поверхні для більшої міцності,
- рулонний матеріал: мінімальна кількість швів і стиків на поверхні підлоги, мінімальна кількість слабких місць,
- можливість швидкого укладання великих приміщень,
- суцільна підлога, завдяки пропайці швів ПВХ-шнуром,
- підлогове покриття, яке не потребує особливого догляду на протязі багатьох років.

Спортивний ПВХ-лінолеум

Під словосполученням спортивний лінолеум розуміють спортивне покриття з ПВХ (полівінілхлорид). Спортивний лінолеум є чудовим аналогом спортивного паркету, але доглядати за ним набагато легше. По ціні спортивне ПВХ покриття є значно дешевше за паркет але при цьому зберігає довгий строк служби (від 10 років).

Спортивний лінолеум відповідає всім спортивним вимогам, а саме:
- амортизація ударів (здатність покриття поглинати енергію будь-яких ударів);
- рівномірне зчеплення (знижує ризик таких травм, як розтягування зв'язок і вивихи);
- відскік м'яча (покриття забезпечує однаковий відскік м'яча по всій площі підлоги);
- віддача енергії (оптимальна відповідність енергії покриття);
- пружність (здатність підлогового покриття відновлювати його початкову форму)

Спортивні ПВХ покриття ідеально підходять для універсальних спортивних залів, тренажерних залів, професійних футзалів, фітнес-залів, танцювальних студій, залів аеробіки та використовуються для таких видів спорту як: футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бадмінтон, сквош, гандбол і для багатьох інших видів спорту.

ПВХ мембрана

Покрівельна мембрана ПВХ представляє нове покоління покрівельних матеріалів для промислових будівель. Мембрана ПВХ– це заміна морально застарілої бітумної покрівлі, це якісно новий вигляд вашого даху, який набирає обертів в новому будівництві і в реконструкціях крівлі.

Основна відмінність покрівельної мембрани ПВХ – це склад. Основою мембрани ПВХ служить пластифікований полівінілхлорид, армований поліефірною сіткою. З метою підвищення еластичності полівініхрорида в його склад вводять велику частку (до 40%) летких пластифікаторів. Результат – дуже пластичний покрівельний матеріал з відносно недовгим терміном служби (оскільки в складі присутні леткі пластифікатори).

Завдяки новому складу, товщина покрівельного покриття складає всього лише 1,2 мм і монтаж покрівлі здійснюється в один шар, що приводить до здешевлення робіт. Мембрану ПВХ без проблем можна встановлювати взимку при будь-якій мінусовій температурі, при якій здатна працювати людина. Великим "плюсом" для мембрани ПВХ є ПАРОПРОНИКНІСТЬ – здатність покрівельної мембрани ПВХ виводити вологу з підпокрівельного простору. 1 м2 мемрани ПВХ виводить до 0,5 літрів води! Це дуже актуально при намоканні утеплювача або пошкодженні мембрани при монтажі.

По пожежобезпеці рівних покрівельних матеріалів просто немає – збалансовані добавки у складі мембрани ПВХ дозволяють застосовувати покрівельну мембрану на об’єктах з підвищеними вимогами по вогнестійкості (атомних електростанціях), немає пожежних обмежень по площах, не потрібні пристрій протипожежних розтинів, брандмауерів і ін.

З’єднуються два покрівельні полотна ПВХ за допомогою гарячого повітря, технологія зварки гарантує повністю герметичну поверхню. Термін служби покрівельних мембран ПВХ – більше 25 років.





модули, шаблоны DLE
Наверх