Тепла підлога Rehau


Комфортність нашого проживання в будинку не в малому ступені залежить від роботи опалювальної системи, тобто фактично від того, наскільки професійно вона буде спроектована. Подібне завдання досить ефективно можна вирішити, встановивши готові системи обігріву від відомих виробників, що здобули популярність завдяки якості та надійності своєї продукції. Німецька торгова марка Рехау давно вже славиться виробництвом всіляких високоякісних полімерів.

Виключно вдалим виявився і досвід використовувати свої розробки в готових системах обігріву. Водяна тепла підлога Rehau виявилась унікальним у своєму роді комплексом.

Труби Рехау

Основна ланка нагрівального комплексу - труби RAUTHERM. Для їх виготовлення використовують зшитий поліетилен підвищеної міцності. Щоб максимально перекрити доступ кисню, в їх стінках передбачений етіленвінілалкогольний шар, що виконує захисну функцію.

Окремі ділянки трубопроводу з'єднують між собою гільзовим методом за допомогою насувних гільз, муфт і т. д., якими укомплектовують труби для теплої підлоги rehau. Компанія випускає їх діаметром в 10-25 мм, які вибирають відповідно до наявних показниками потужності конкретної системи.

Відзначимо деякі переваги труб RAUTHERM.

- Висока механічна стійкість.
- Низький опір теплопередачі.
- Гнучкість, яка забезпечує повну відсутність перегинів.
- Стійкість до утворення корозії і руйнувань.
- На відміну від труб з металу, вони не схильні до появи внутрішніх наростів.
- Висока еластичність дозволяє їм стискатися або передавлюватись без шкоди системі при високих механічних навантаженнях, скажімо, при переміщенні важких меблів.
- Хімічна нейтральність. Не втрачають експлуатаційних якостей, якщо на підлоги проливається велика кількість лугу або інших хімічних засобів.
- Стійкість до високого робочого тиску і підвищених температур.

Система трубопроводів для питної води RAUTITAN пропонує ідеальне системне рішення з високоякісних труб та фітингів. Універсальні труби RAUTITAN гнучкі та добре тримають форму, в поєднанні з відмінною технікою з‘єднання на насувній гільзі з полімерних та металевих матеріалів, а також продуманими компонентами системи – це правильне рішення в будь-якому випадку. Система RAUTITAN впродовж десятиріч завоювала довіру по всьому світу завдяки бездоганній гігієнічності, тривалій надійності та легкому монтажу. модули, шаблоны DLE
Наверх