Венеціанська штукатуркаВенеціанська штукатурка


Венеціанська штукатурка - багатошарова система яка дає можливість отримати покриття "під мармур" з широкими можливостями по співвідношенню кольору та дизайну. Антична штукатурка була відома ще в стародавні часи. З тих часів сучасна технологія виробництва цього прекрасного оздоблювального покриття суттєво змінилася, та сам матеріал не втратив свого шарму та вишуканості, що особливо важливо під час створення сучасного стильного інтер’єру з неповторними ефектами стін.

Декоративне фарбування


Театр починається з вішалки, будинок починається з фундаменту, а ось відкіля починається затишок у будинку, кожний вирішує сам, але, швидше за все, комфорт і гармонія житла починаються з особистості тих, кому має бути в ньому жити. Усе залежить від фантазії, майстерності і від сучасних технологій. Можна, звичайно, поклеїти на стіни банальні шпалери «у гвоздик і молоточок», а можна і не банальні, а можна і не шпалери. Приступаючи до декорування стін, варто не упустити з уваги один «маленький нюанс» - стіни займають велику площу будинку і вони завжди на очах. Можна навіть сміливо сказати, що саме стіни, у першу чергу, формують настрій будинку. Тому поставтеся до їхнього оформлення з повним усвідомленням важливості моменту. Альтернативою паперовому рішенню оформлення стін, є декоративне фарбування. До цього хіту відноситься сучасний декор і декоративна штукатурка, в основному представлена як венеціанська штукатурка, і різні види фарбування, у тому числі мозаїчна і «під старовину».

Важливо знати, що декоративна штукатурка володіє поруч виграшних якостей, завдяки яким дає величезну фору звичним для нас видам обробки.
Основна перевага полягає в тому, що декоративна штукатурка - це слабко пальний матеріал, що практичніша самої міцної шпалери, при цьому екологічніша. Але не тільки вище зазначені характеристики дозволили зробити цей вид обробки настільки популярним. Не мало важливо, що декоративна штукатурка, а саме венеціанська штукатурка дозволяє створити досить широкий дизайнерський «простір варіантів».

На ваше бажання і «щучому велінню» ви одержуєте стіни, затягнуті «мокрим шовком», «муаровою тканиною» або «оксамитом», що сіяють «перловим перламутром» або з ефектом «сейшельських пальмових листів», виложені «мармуром» або «натуральним каменем». Для аматорів насичених квітів венеціанська штукатурка створює стіни зі шляхетної «коркової кори», загадкового малахіту або несучу глибину підводних вод бірюзи... Описати все неможливо, оскільки декоративна штукатурка дає можливість створити більш сотні видів різноманітних малюнків, виконаних у будь-якому, що розпізнається людським оком кольору.

Характерно, що декоративна штукатурка дозволяє декорувати не тільки прямі стіни або їхні ділянки, але і створювати мальовничі фрагменти на дверях, колонах, у нішах і на будь-яких нестандартних що важко піддаються художньому оформленню місцях. Венеціанська штукатурка може наноситися в різних техніках, кожна з яких дозволяє зробити неповторні варіанти: так у вашому приміщенні можна створити абсолютно гладку стіну, що більше нагадує дзеркало або навпаки створити стару, що майже обсипалася з тріщинами і нерівностями поверхня.

Венеціанська штукатурка, вироблена по сучасних технологіях, буває не тільки натуральною (вапняною) але і полімерною. Саме полімерна декоративна штукатурка є дуже стійкою, з важливою особливістю нанесення на різні поверхні, що легко миється, що витримує досить велику різницю в температурному режимі (-50 до +80 С). Крім цього венеціанська штукатурка не вимагає підвищеної уваги по догляду, не має запаху, не усмоктує аромати приміщення, паронепроникна, вологостійка і, завдяки мікропористій структурі, запобігає «задихання стін» і появи грибка. При цьому послу остаточного висихання декоративна штукатурка абсолютно нешкідлива. Наноситься декоративна штукатурка фактично на будь-яку основу: цегельну, бетонну, металеву або дерев'яну.

Декоративна штукатурка програє традиційним способам декорування тільки в одному: її неможливо застосовувати, не маючи для цього достатнього досвіду і навички. Сама техніка нанесення вимагає чималого уміння, адже необхідно створити красивий малюнок з масою ефектів і нюансів. Простіше говорячи, декоративна штукатурка створена не для дилетантів.

Щоб створити на своїх стінах твір мистецтва і зробити їхню поверхню максимально красивою - зателефонуйте до нас. Професіоналізм наших фахівців, ціни, терміни виготовлення і велика кількість вдало реалізованих проектів, дозволяють нам стверджувати, що ми - одні з кращих у цій області у Луцьку! Професіонали з великим досвідом оформлювальної роботи зможуть акуратно, швидко і якісно перетворити безликі стіни в гармонічний елемент будинку з власним характером, що буде впливати на ваше світовідчування, оточуючи вас затишком.

Наші зразки (зауважте, це реальні фотознімки виконаної нами роботи)
модули, шаблоны DLE
Наверх