Проектування та монтаж систем опалення у Луцьку

Виконуємо сантехнічні роботи - теплі підлоги, мережі трубопроводів водопостачання та опалення з поліпропілену, поліетилену, міді, сталі, індивідуальне опалення, заміна труб, приладів опалення, монтаж сонячних колекторів, теплових насосів, монтаж твердопаливних котлів, тощо.

Опалення у Луцьку, теплі підлоги у Луцьку, системи пилевидалення (вбудований пилосос).


Професія сантехнік у нас асоціюється, як правило, з непотрібного вигляду людиною, готового за пляшку зробити "все під ключ". Такі асоціації у нас склалися завдяки багаторічному ігноруванню культури виробництва і відсовуванню на другий план потреб людей. Насправді професія сантехнік є в будівництві не останньою по значущості.

Небагато знають, але існують спеціальні вищі учбові заклади по навчанню даної професії. Круг завдань, який вирішують ці Вузи, звичайно значно ширше, ніж ті проблеми, які виникають при ремонті і обробці приміщень. Роботу на об'єкті сантехнік, як правило, починає першим і закінчує останнім.

Починається все з демонтажу старого устаткування. Якщо це старий будинок, то велика вірогідність, що прорве яку-небудь трубу або зірве кран, тому треба бути украй уважним при демонтажі устаткування. У нових будинках цей процес простіший, як правило, демонтувати нічого, оскільки ніякого устаткування немає. Потім проводиться заміна радіаторів опалювання. Наступного разу сантехніки приходять на об'єкт після зведення і обштукатурювання перегородок в санвузлах. Проводиться монтаж труб водопроводу і каналізації, всі ці труби вмонтовуються в стіни.

До цього моменту на об'єкті повинні бути повні монтажні креслення на встановлюване устаткування, наявність кріпильних монтажних рам на вбудовувану сантехніку, полотенцесушитель.

Наступний етап - це встановлення сантехнічного устаткування. Найпоширеніший матеріал для водопроводу - це металопластик. Він зручний при монтажі, не вимагає зварювання, немає відкладення нальоту на стінках труб. Фірма виробник дає гарантію на ці труби 80 років експлуатації, але, на жаль, немає ніякої статистики на цей матеріал, оскільки він достатньо новий. Також використовуються мідні труби, які по характеристиках схожі на металопластик. Вартість мідних труб і комплектучих до них, приблизно в 1,5 рази вища, ніж на металопластик. Каналізація прокладається трубами ПВХ.

Сантехнічні роботи на об'єкті є одними з найдорожчих, оскільки ці роботи відносяться до розряду прихованих і ціна помилки дуже велика. Дуже часто Замовник наполягає на "неправильній" розстановці сантехнічних приладів на перевагу дизайну приміщення або небажанню споглядати унітаз при вході в санвузол, хоча це приміщення є ізольованим і його не можна розглядати, як відкрите або як частина якого-небудь приміщення. Через це доводиться споруджувати різні подіуми, насоси і ін. хитрування, щоб не порушувати законів фізики і щоб вода з унітазу йшла в основний стояк каналізації, а не в біде, яке через дизайнерське рішення знаходиться нижчим за унітаз і ближчим до основного стояка каналізації. Деколи варто подумати, що краще: нормальне функціонування сантехніки або суб'єктивний погляд на дизайн санвузла. Дуже часто при неправильній розстановці сантехніки і дуже великих трасах каналізаційних труб, відбувається засмічення цих труб, які при такій компоновці дуже проблематично прочистити. модули, шаблоны DLE
Наверх