Вбудовані пилососи
Під час прибирання пилососом в повітрі з'являється специфічний «курний» запах, а у деяких людей виникають характерні алергічні реакції: сльозливість очей, чхання, закладеність носа, утрудненість дихання. Але після декількох годин ці симптоми зникають. Виявляється, побутовий пил лежить собі спокійно і чекає, коли ми почнемо прибирання, щоб потрапити спочатку в пилосос, благополучно минути будь-який з нині використовуваних в пилососах фільтр, і з потужним потоком піднятися в повітря, «повиснувши» в ньому на деякий час. Висновок парадоксальний: пил найбільш небезпечний саме тоді, коли ми намагаємося з ним боротися. Вчені задумалися над проблемою боротьби з підступним пилом, і прийшли до простого висновку: відпрацьоване повітря не повинне потрапляти назад в приміщення. Поступово було знайдено рішення: вбудований пилосос VACUFLO. Його винайшли в Америці в середині минулого століття.
- При системі очистки "Циклон" (запатентована в 1956 р. Vacuflo) не потрібні фільтри та мішки для збору пилу - весь пил збирається на дні спеціального контейнера. Очищення контейнера - раз на півроку. Ніяких витратних матеріалів.
- Забудьте про громіздкі важкі апарати і нескінченні дроти. Пневморозетка в стіні, шланг, щітки-насадки - все, що потрібно для боротьби з пилом.
- При використанні вбудованого пилососа "Vacuflo" пил йде назавжди. Повітряний потік, що пройшов очистку, виводиться за межі вашого будинку. Будинок залишається чистий і має здорове повітря.
Переваги стаціонарних пилососів Vacuflo
Вбудована система пиловидалення Vacuflo використовує в своїй конструкції унікальний МЕТОД безфільтрового ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В Циклони (True Cyclonic). Ця розробка цілком і повністю належить виробнику Vacuflo компанії HP Products. Всі інші системи використовують в своїй конструкції різні фільтри. Чим це погано? Відповідь проста! Створюючи нові й нові фільтри та встановлюючи їх на шляху повітряного потоку (в деяких побутових пилососах їх число доходить до 7-ми), ми зменшуємо швидкість проходження повітря через силовий агрегат (або побутовий пилосос) тим самим, перетворюючи прибирання в ДОВГЕ випробування Вашої терплячості, але це не вирішує проблему! Все одно затримати частки, розмір яких менше 4-х мікрон, ніякоий ФІЛЬТР НЕ МОЖЕ!
Які переваги у стаціонарних (центральних) пилососів Vacuflo перед пилососами з водяними фільтрами?
Пилососи з водяними фільтрами дійсно кращі багатьох своїх аналогів, що використовують звичні змінні фільтри і пилові мішки, але вони не вирішують ті проблеми, заради яких і була розроблена вбудована система пиловидалення Vacuflo!
Адже, як уже говорилося, небезпеку становить те повітря, яке виводитися з пилососа. Те, що водяний фільтр пропускає найдрібніші частинки, доводить те, що багато з пилососів, що використовують такий метод фільтрації, можуть поширювати різні запахи. Отже, вода, як фільтр, в такому обсязі все ж не може вловити і зв'язати сигаретний дим, квітковий пилок, цементний і керамічний пил, шкідливі мікроорганізми, гази (фтор, хлор, йод), будь-маслянисті речовини (сажу), глину, крейда , тальк, оксиди металів та інші речовини, розмір яких менше 3-4 мікрон (приблизний розмір часток ароматичних аерозолів). Розмір же грипозних бактерій не перевищує 0,5 мікрона.
Крім цього, такі пилососи мають значну масу і вимагають постійного обслуговування. Накопичену грязьову масу необхідно відразу після збирання вимивати з резервуара, так як з часом в неї почнуться процеси гниття з усіма витікаючими наслідками (запахи, мікроби і т.д.). Де все це робити? У ванній після збирання? Руками?
А навіщо всі ці проблеми? Вартість подібних пилососів не тільки не нижча, а й іноді навіть вища, ніж у системи пиловидалення Vacuflo. Занадто багато мінусів, а плюсів немає!
Серце вбудованої системи прибирання - невеликий агрегатний блок циліндричної форми, що встановлюється поза житлових приміщень - на балконі, в підсобці, в стінній шафі і т.п. Від нього по всьому будинку непомітно тягнеться пластиковий трубопровід, який закінчується пневматичної розеткою достатньою для поглинання пилу з 60 кв. м. поверхні. Пневморозеток може бути декілька. А монтуються вони в стіни приміщень, де буде проводитися прибирання. Тепер справа за малим - вставити в розетку гнучкий шланг, до якого додається безліч всіляких насадок і пилу як не бувало. Причому, найцікавіше відбувається після того, як сміття зникає з поля зору.
Вбудований пилосос Vacuflo не має фільтра, зате система оснащена унікальною системою циклонічної очищення True Cyclonic. Потрапляючи по трубах в спеціальну камеру агрегатного блоку, "курний" повітря, обертаючись з великою швидкістю, закручується по спіралі. Що дуже нагадує знаменитий смерч "Торнадо". Забруднюючі домішки затягуються в центральну зону воронки, потім надходять в пилозбірник, який доведеться очищати всього 2-3 рази в рік. Відфільтроване ж повітря просто виводиться на вулицю.
Система пиловидалення Vacuflo здатна затримувати частинки пилу розміром менше 5 мікрон. Таке не під силу ніяким багатоступінчастим тканинним фільтрам.
Ще одна цікава "фішка" від вбудованої системи прибирання Vacuflo - пневматичний совок. Незамінний пристрій для прибирання в приміщеннях з твердим покриттям підлоги. Зовні пневмосовок нагадує вузький проріз в плінтусі, яка також з'єднується з агрегатним блоком системою труб. Щіткою змітаємо сміття ближче до пневмосовку, ногою натискаємо на клапан включення ... Пара секунд, і від сміття не залишилося і сліду.
Отже, прибирання з Vacuflo стає:
Бездоганним - з приміщення видаляється 100% зібраної пилу.
Екологічним - Vacuflo не віддає назад шкідливий пил і хвороботворні бактерії.
Зручним - більше не треба тягати за собою важкий пилосос.
Безшумним - адже основний агрегат знаходиться за межами житлової зони.
Економічним - тепер не доведеться витрачатися на покупку пилоуловлювальних мішків.
Ресурсозберігаючим - при великій корисної потужності Vacuflo споживає електроенергію як звичайний пилосос. Потужність залишається постійною незалежно від площі прибраного простору.
[center]І просто приємною справою, що віднімає мінімум сил і часу: