Центральні пилососи

Центральні пилососи

Про життя без пилу мріє кожна господиня. Але скільки зусиль потрібно прикласти, щоб добитися чистоти в будинку! Грязь з вулиці в передпокою, шерсть домашніх тварин на килимі у вітальні, крихти під столом на кухні – і все це потрібно прибрати, знаходячи дорогоцінний час і сили. Пилосос навряд чи здатний врятувати ситуацію.

Його доводиться тягати за собою з кімнати в кімнату (або з поверху на поверх), громіздкий пристрій абсолютно неманевренний, і легко може пошкодити меблі, а шнур весь час за що-небудь чіпляється і заплутується. Прибирання розтягується на години. І ось недавно українським споживачам запропонували новинку – вбудований пилосос.

Центральні пилососи


На поверхні від нього залишилася тільки телескопічна трубка з різними насадками – як і у звичайного пилососа. Ця трубка скромно стоїть в кутку, чекаючи, поки прийде час прибирання.

Коли година «ікс» наступає, шланг трубки досить увіткнути в розетку, вмонтовану в стіну поряд з електричною, і прибирання можна розпочинати! Річ у тому, що ця розетка сполучена захованими в підлозі або стінах воздуховодами з центральним пилезбірником, що знаходиться в якому-небудь підсобному приміщенні.

Коли шланг встромляється в розетку, електричні контакти замикаються, і вбудований пилосос автоматично починає працювати. Прибирати можна у будь-який час доби, не боячись розбудити дітей або потурбувати сусідів – адже сам корпус пилососа винесений за межі житлових приміщень, що забезпечує абсолютну безшумність роботи.

Виробники вбудованих пилососів подумали і про швидке прибирання – вони пропонують встановити в приміщеннях, де часто доводиться наводити чистоту, спеціальні пристрої – пневмосовки. Пневмосовок – це просто щілина у підлоги в стіні або вбудованих меблях, забезпечена захисним клапаном і мініатюрною педаллю.

Достатньо змісти весь пил і грязь до цієї щілини, натиснути на педаль – і воздуховод від пневмосовка доставить все це до пилесборнику. Функція настільки зручна, що часто пневмосовками для швидкого прибирання оснащують всі приміщення в будинку! Але взагалі-то оптимальним рішенням вважається їх установка на кухні і в передпокою – тобто там, де грязі зазвичай більше всього.

Дізнатися більше про монтаж вбудованих пилососів у Луцьку
Vacuflo
Додано: 13-03-2012, 02:33
0
1676

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх