Вітрова енергетика Данії

Вітрова енергетика Данії

У Данії вітряно. Це допомагає зрозуміти, чому в країні так добре розвинене використання сили вітру. У країні на частку електроенергії, одержуваної за допомогою вітру, припадають 28%. Прикладу Данії хочуть слідувати багато країн, які шукають стабільні вирішення енергетичних проблем для майбутнього. Тим не менш, наявність сильих вітрів не обов'язково є синонімом розвиненої вітрової електроенергетики. Датське досягнення 28% -ної частки вітрової електроенергетики в енергетичній системі ґрунтується на декількох ключових факторах, які зробили країну центром вітрової електроенергетики.

Ініціатор вітрової електроенергетики


Данія відіграє важливу роль у розвитку берегової та прибережної вітрової електроенергетики в світі. Найголовніші уроки були отримані в перші роки установки вітрових турбін на території країни. Вітроенергетична промисловість розвивалася на основі інноваційного мислення і досвіду, за допомогою яких були отримані ключові знання з виробництва, проектування та встановлення вітрових турбін, що користуються попитом у всьому світі. До теперішнього часу данськими компаніями встановлено більше 90% всіх працюючих у світі прибережних вітрових турбін. Яка прагне до постійного зниження вартості електроенергії Данія, передбачається, залишиться головним гравцем на ринку прибережних вітрових турбін протягом найближчих років. У цьому десятилітті прогнозується десятикратне збільшення прибережних ветрогенеріруючих потужностей Європи.

Вітрова енергетика Данії


Вітрова електроенергетика - сильний конкурент


Данці вітають розвиток вітрової електроенергетики. Недавні дослідження показали, що більша частина населення вітає збільшення частки вітрової електроенергії в енергетичній системі країни. Данія є країною з прогресивною енергетичною політикою, спрямованою на збільшення частки відновлюваної електроенергетики, вітрової зокрема. Політична підтримка ґрунтується на тому, що берегова вітрова електроенергетика конкурентноспособна за ціною в порівнянні з будь-якою новозбудованою електрогенеруючою технологією, і що вітер невичерпний, постійний і завжди безкоштовний. Грунтуючись на вищевикладених обставинах, вітрова електроенергетика сьогодні є частиною головних джерел доходу від експорту для датської економіки.

Вітрова енергетика Данії


Прагнення до стабільного майбутнього


Світова спільнота зустрічається з багатьма труднощами в боротьбі проти використання викопного палива та зміни клімату. Данія бачить багато вагомих причин для продовження розвитку вітрової електроенергетики. В уряді поставлена ​​мета до 2020 року збільшити її частку в електроенергетиці до 50%. Незважаючи на свою грандіозність, мета стоїть в одному ряду із загальним прагненням зробити Данію повністю незалежною від викопного палива до 2050 року. До того часу данська електроенергетика перейде на використання тільки відновлюваних джерел енергії та вітрова енергетика буде вносити в це основний вклад. Данія дивиться в напрямку більш екологічного вітроенергетичного майбутнього.

Асоціація вітрової електроенергетики Данії.
Додано: 25-04-2015, 22:41
0
1361

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх