Акумулятори для будинку від Tesla

Акумулятори для будинку від Tesla

Нещодавно Ілон Маск анонсував акумулятор нового типу, який призначений для застосування в домашній сфері. Тепер про цей пристрій з'явилася детальна інформація.

Згідно з наявною інформацією, в даний час домашні акумулятори Tesla вже використовуються в деяких будинках у тестових цілях. У Каліфорнії налічується 230 таких будинків, ще 100 будинків розташовані в інших штатах. Батарея встановлюється на висоті 1,5 футів (близько 46 см) від землі і повинна мати вільний простір не менше 1 фута (близько 30 см) навколо. Сам пристрій має висоту 3 фути (близько 91 см) і ширину 2,5 футів (близько 76 см). Батарея не потребує обслуговування і в процесі роботи не видає шуму. У її конструкцію включений інвертер.

В даний час доступні батареї Tesla ємністю 10 кВтг і 15 кВтг. У мережу просочилася інформація про моделі ємністю 10 кВтг. Її ціна складе $ 13 тис. Однак місцева компанія Pacific Gas & Electric, що надає комунальні послуги, пропонує знижку в розмірі 50% від вартості. Домовласник, який встановив у себе акумулятор, вибрав платіжний план, при якому він вніс первинний платіж у сумі $ 1500 і в наступні 10 років буде оплачувати по $ 15 щомісяця. Але це ще не все. Зарядка батареї здійснюється в нічний час, коли тариф на електроенергію мінімальний. А під час денних пікових стрибків енергоспоживання Pacific Gas & Electric викуповує енергію, що зберігається в акумуляторі, але вже за більш високим тарифом. В результаті, за місяць можна заробити $ 12- $ 15, що покриває щомісячні платежі.

Відзначається, що управляти роботою батареї можна через веб-додаток або мобільний додаток для iPhone. Акумулятор може повністю заряджатися від сонячної батареї, а потім віддавати енергію в енергетичну мережу. Також заряджати акумулятор можна від звичайних генераторів при повній відсутності енергопостачання в мережі. З батареєю не виникає жодних проблем. Тим не менш, пристрій регулярно отримує безкоштовні оновлення вбудованого програмного забезпечення через бездротове з'єднання.

Разом з тим, зазначається, що далеко не скрізь можуть бути такі пільгові умови придбання домашніх батарей. У різних країнах, штатах і комунальних компаніях можуть існувати різні правила і умови підтримки подібних пристроїв.
Tesla
Додано: 26-04-2015, 17:53
0
1044

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх