В Китаї побудують вежі-близнюки

В Китаї побудують вежі-близнюки

Енергоеффективні вежі-близнюки побудують в Китаї.

Китайська компанія Tencent, яка є найбільшим інтернет-провайдером Піднебесної, почала будівництво ультрасучасної штаб-квартири. Будівля буде розташовано в Шеньчжень і представить собою яскравий приклад досягнення енергоефективності за рахунок використання новітніх технологій.

Проект грандіозної новобудови був розроблений міжнародної архітекторської компанією NBBJ. Планується, що це буде цілий комплекс, що складається з двох незвичайних веж-близнюків. Даний тип будівель з легкої руки архітекторів отримав назву streetscrapper. Іноді ці башти також називають небесними мостами, бо між собою вони пов'язані незвичайними повітряними переходами.

У двох висотних будівлях розташуються як офісні, так і громадські приміщення. Там будуть кафе, магазини, ресторани, спортивні центри, конференц-зали і навіть бібліотека.

Будівлі штаб-квартири Tencent будуть розраховані на 12 тисяч осіб, які будуть приходити туди щодня на роботу, а також на кілька тисяч відвідувачів. До речі, для ділових партнерів, які приїжджають з інших міст, буде передбачений власний готель компанії. Так що штаб-квартиру можна назвати справжнім містом у місті.

Варто відзначити, що повітряні переходи між будівлями повинні виконати роль не просто красивих архітектурних елементів, а вони символізують "зв'язок" між усіма людьми і зв'язок в більш глобальному сенсі, між усіма частинками Всесвіту. Для компанії це дуже важливо, оскільки вона спеціалізується саме на телекомунікаційній діяльності.

Будівництво хмарочосів буде здійснюватися в повній відповідності з "зеленими" стандартами. Так, значна частина енергії буде виходити з енергії вітру і сонця, завдяки спеціальним вітрякам і панелям, встановленим на різних рівнях будівлі.

Крім того, будівлі виділятимуть на 40% менше шкідливого для середовища вуглекислого газу, ніж інші споруди аналогічних масштабів.
Додано: 14-08-2014, 19:19
0
1000

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх