Покрівельні роботи у Луцьку

Покрівельні роботи у ЛуцькуПокрівельні роботи у Луцьку

Покрівельні роботи у Луцьку з використанням якісних матеріалів надійного виробника Bauder. Декілька фото та відео з нашого об'єкту у Луцьку.

Багатоповерховий житловий будинок, плоска покрівля. Зроблено утеплення даху та влаштовано покрівлю з еластомерної бітумної мембрани Bauder.

На практиці гідроізоляція часто повинна витримувати більш високі вимоги, ніж ті, які вказані у відповідних нормах. Це призвело до виробництва високоякісних бітумних матеріалів з властивостями, що перевищують необхідні норми. Таким матеріалом і є BAUDER. Матеріал практично вдвічі перевершує технічні характеристики існуючих аналогів на ринку при істотно меншій ціні.

Bauder K5K - це високоякісний еластомерний бітумний покривний лист SBS, який наплавляється газовим пальником. Матеріал має основу з поліестеру, що дозволяє готовому виробу справлятися зі структурними рухами без руйнування, а також мінеральне покриття для захисту від руйнування УФ-випромінювання.

👍 Для покрівлі застосовані матеріали високого класу якості:
✔️верхній шар полімер-бітумна мембрана BAUDER K5K, K5E (Німеччина)
✔️нижній шар самоклеючий BauderTEC KSA
✔️Бітумні мастики Техноніколь
👍 Застосовані матеріали дозволяють забезпечити довготривалий термін експлуатації покрівлі.

🔥‼️Якісний ремонт плоских дахів гаражів, житлових будинків, виробничих та комерційних приміщень, терас, фундаментів євроруберойдом у Луцьку та області.

🔥Ми гарантуємо:
✔️якість
✔️порядність
✔️оперативність
✔️чесність
✔️гнучкий підхід до клієнтів
💵зручні види оплати, в т.ч. безготівковий з ПДВ або без.
☎️0953608067
Додано: 11-10-2020, 21:13
0
2117

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх