Сушки для рушників: їх різновиди та особливості

Сушки для рушників: їх різновиди та особливості

Сушка для рушників - невід'ємний атрибут сучасної ванної кімнати, призначений для зручного підігріву рушників або банних халатів. Завдяки широкому асортименту моделей, запропонованих виробниками на сьогоднішній день, кожен має змогу обрати саме той варіант, який відповідатиме його індивідуальним естетичним смакам та функціональним вимогам.

Різновиди сушок для рушників

За принципом своєї роботи дані прилади поділяють на наступні типи:
• водяні;
• електричні;
• комбіновані.

Кожен з них має власні переваги, тому при виборі моделі необхідно звертати увагу на їх характеристики.

Водяні

Обігрівачі для рушників цього типу, зазвичай, вже передбачені в конструкції водопостачання квартири, тому й не вимагають окремої установки. По цій причині водяні моделі користуються популярністю та значним попитом. Вони працюють за допомогою опалювальної системи або гарячого водопостачання.

Головним недоліком цього бюджетного варіанту є його даремність у літній період. Оскільки прилад, підключений до центральної системи, то за відсутності опалення або ж гарячого водопостачання, він не виконує свого призначення.

Ще одним досить суттєвим недоліком водяних сушок для рушників є неможливість їх перенесення в більш зручне місце, а також вузький вибір дизайнерський рішень оформлення моделей.

Електричні

Прилади для обігріву рушників електричного типу, що мають вбудований тен, справедливо вважаються набагато більш функціональними. Принцип роботи таких моделей схожий до електрообігрівачів.

Обраний варіант є можливість встановити в будь-якому місці ванної кімнати, або, навіть, у кухні чи передпокої. Головне, при його монтажі потрібно потурбуватись про відповідну розетку із заземленням.

Моделі електричного типу абсолютно не залежні від подачі гарячої води, також в них передбачена можливість регулювати температуру зручним для вас чином. Тен приладу складається з трубного обігрівача, електронного регулятора температури та спеціального запобіжника від займання. Він абсолютно безпечний та має безліч можливостей для налаштувань.

Комбіновані

Особливістю цього різновиду обігрівачів для рушників суттєва економія електроенергії під час опалювального сезону та зручність, яка полягає в тому, що при включеній системі опалювання прилад працює від неї, а влітку - від вбудованого електронагрівача.

Комбіновані моделі є найдорожчими серед всіх представлених на ринку. Тим не менш, вони виправдано вважаються найсучаснішими, мають безліч дизайнерських втілень і представлені з найрізноманітніших матеріалів, завдяки чому й завжди затребувані покупцями.

Сушки для рушників: їх різновиди та особливості


Обираючи сушку для рушників, віддавайте перевагу моделям, виконаним з якісних та надійних матеріалів, що гарантує їх довгий термін служби. Також важливо, щоб зовнішнє оформлення приладу гармоніювало з інтер’єром вашої ванної кімнати. І тоді залишається насолоджуватися теплими та затишними банними аксесуарами.

Інтернет-магазин SANTOP пропонує широкий вибір сантехніки, систем опалення та водопостачання європейської якості по прийнятній вартості. Завжди в наявності розкішний асортимент моделей на будь-який смак та гаманець.
Додано: 2-02-2017, 00:30
0
3761

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх