Самостійне облаштування палісаднику перед будинком

Самостійне облаштування палісаднику перед будинком

Ділянка землі перед власним будинком, палісадник, - ідеальне місце для втілення власних фантазій та дизайнерських рішень. На цій території розташовують клумби, декоративно оформлені доріжки, що ведуть до будівлі, різноманітні композиції з невисоких дерев та каменів.

Палісадники ділять на 2 типи: відкриті та закриті:

• перші не мають огорожі, тобто вся прилегла до будинку територія є видимою, як з крильця, так і з проїжджої частини. Найчастіше її оформлюють у вигляді охайно підстриженого газону з клумбами та доріжками, що ведуть до входу.
• Закриті палісадники відгороджені від вулиці живоплотом або огорожею, яка може бути виготовленою з будь-якого матеріалу: дерев’яною, цегляною, плетеною, кованою або з металевої сітки.

Щодо стилю дизайнерського оформлення, палісадники умовно поділяють на європейського та російського типу.

• Для європейського характерно дотримання чітких стандартів, що відтворюється у вивіреній геометрії ліній, охайно підстрижених кущах та деревах, рівних газонах та бездоганно оформлених квітниках та доріжках. Частіше за все переважає відкритий тип, щоб кожен перехожий мав змогу оцінити якість та рівень дизайну.
• Для палісадників російського типу властива наявність багатьох елементів з натуральної деревини.

Безумовно, дизайн території перед будинком у великій мірі продиктовано обраним архітектурним стилем: середземноморським, романтичним, японським, сільським.

облаштування палісаднику перед будинком


На допомогу новачкам

На сьогоднішній день є маса джерел інформації, де можна ознайомитись з рекомендаціями спеціалістів та, навіть, з покроковими інструкціями щодо озеленення палісаднику власними силами. Запорука ж успіху здійснення мрії й здобуття гідного результату – правильний догляд за зеленими насадженнями та підтримка їх здоров’я під час росту.

Надзвичайно ефективним помічником у вирішення цього питання є органо-мінеральне добриво – гумат калію. Даний продукт виготовлений з низинного торфу, має в своєму складі високий вміст азоту й фосфору.
Це, в свою чергу, забезпечує:

• стрімкий ріст різноманітних садових культур;
• зміцнення кореневої системи;
• підвищення родючості ґрунту;
• зміцнення імунної системи зелених насадження;
• їх здатність протистояти захворюванням.

Важливими достоїнствами гумата калію є його простота та економічність у використанні. Процес обприскування рослин цим екологічно-чистим добривом є зрозумілим, та таким, що не потребує спеціальних знань, навиків та досвіду.

Приготування розчину здійснюється згідно інструкції у індивідуальній пропорції окремо для кожного виду рослин. Процедура обприскування проводиться декілька разів за сезон.

Використання гумата калію гарантує демонструє приголомшливий ефект за будь-яких погодних умов та навіть за умови високого показнику забрудненості навколишнього середовища. Окрім гарантованого збільшення врожаю на 18-30%, застосування органо-мінерального добрива демонструє позитивний вплив на покращення зовнішнього вигляду зелених насаджень.
Додано: 13-02-2017, 20:36
0
2334

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх