Утеплення стелі своїми руками

Утеплення стелі своїми руками

Звукоізоляція в наших багатоквартирних будинках залишає бажати кращого, особливо це стосується тих мешканців, у яких квартири знаходяться поверхом нижче, що живуть над тобою не дуже коректних сусідів, виробляючи гуркіт і шум. Захиститися в такому випадку від недбайливих сусідів, можна одним способом, зробити звукоізоляцію стелі. Так як висота стель в наших квартирах невисока, то звукоізоляцію будемо робити максимально щільно до несучої поверхні стелі.

1. Для каркаса нам буде потрібно дерев'яний брус 50х50 мм. Чому саме дерев'яний брус, а не металевий профіль? Тому що до бруса буде монтуватися пароізоляційна плівка, при допомозі степлерних скоб.

2. По периметру приміщення, просвердлюємо дерев'яний брус, встановивши його на швидкий монтаж.

3. Далі виготовляємо каркас по всій стелі, ширина між брусками повинна становити половину листа гіпсокартону. Між брусками по всій стелі приклеюємо жорстку мінеральну вату. Ширина мінеральної вати, повинна відповідати ширині межбрускового простору. Клей застосовується, тільки для невеликої підтримки мінеральної вати - кілька точок по краях і в центрі листа. Клей наноситься мінімально на лист, тому що в подальшому, ми будемо монтувати по верху нього гіпсокартон, і тоді великі витрати клею не потрібні.

4. Змонтувавши мінеральну вату (ІЗОВЕР) по всій стелі, приступаємо до монтажу пароізоляційної плівки, закріпивши її за допомогою степплера. При монтажі другого шматка плівки, накладаємо його на перший змонтований шматок, приблизно 5 см.

5. Стики між плівкою можна проклеїти простим пакувальним скотчем.

6. На завершення встановлюємо на стелю листи гіпсокартону, застосовуючи саморізи по дереву. Надалі гіпсокартон потрібно пошпаклювати, після чого пофарбувати поверхню стелі або приклеїти шпалери, залежно від вашого смаку.

Утеплення стелі своїми руками


Утеплення стелі своїми руками


Утеплення стелі своїми руками


Утеплення стелі своїми руками


Утеплення стелі своїми руками
Додано: 17-08-2014, 21:06
0
1424

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх