Кухонні кутки в сучасному інтер’єрі: переваги та варіанти розміщення

Кухонні кутки в сучасному інтер’єрі: переваги та варіанти розміщення

Кухонний куток являє собою комплект меблів, що складається з столу, кутового дивану та стільців (табуретів, пуфів). Подібне рішення організації кухонного простору не втрачає своєї актуальності та популярності протягом декількох десятиліть. Його головна особливість - здатність гармонійно вписатися в приміщення будь-якої площі та конфігурації. Кухонний куток користується однаково великим попитом, як у власників малогабаритних квартир, так і у господарів просторих будинків.


Асортимент

На сьогоднішній день виробники м’яких меблів пропонують надзвичайно широкий вибір моделей кухонних кутків. Серед цього розкішного асортименту вдасться без труда обрати гарнітур на будь-який смак та гаманець.

Кухонні кутки в сучасному інтер’єріПереваги

Приділивши належну увагу пошуку кухонного кутка, виконаного з якісних матеріалів від виробника, який відмінно себе зарекомендував, можна бути впевненим, що обрані м’які меблі будуть мати наступні «плюси»:


Компактність

Саме завдяки невеликим розмірам та кутовому планування, даний вид кухонних меблів дозволяє комфортно розмістити максимум людей, при цьому займаючи мінімальну площу.


Практичність

Переважна більшість кухонних кутків облаштована місткими ящиками для зберігання. Така особливість конструкції дає змогу використати кожен кубічний сантиметр корисної площі. Найбільше це актуально для господарів невеличких кухонь.


Багатофункціональність

Сучасні моделі кухонних кутків відрізняються великою кількістю корисних функцій, яку вони виконують. Цей тип м’яких меблів використовується не тільки в якості місць для сидіння, але й для зберігання кухонного начиння, текстилю та будь-яких інших корисних речей. Окрім того, якщо розміри кухні дозволяють, є зміст віддати перевагу розкладній моделі, яка за необхідності здатна перетворитися на зручне та повноцінне спальне місце.


Універсальність

Якщо спочатку кухонний куток створювався виключно, як меблі для малогабаритних приміщень, то згодом його очевидні переваги були оцінені по достоїнству власниками великих та просторих кухонь. Адже подібне рішення привносить в атмосферу ні з чим не зрівняні тепло та затишок.


Естетика

Безперечно, зовнішній вигляд кухонного кутка, відіграє не менш важливу роль, ніж його якість, функціональність та практичність. Тому обираючи модель, важливо віддати перевагу саме тій, що органічно доповнить створений стиль та атмосферу.

Переваги та варіанти розміщення кухонних куточківРекомендації щодо розташування

Найбільш вдалий варіант розміщення кухонного кутка – в зоні коло вікна. Саме така локація забезпечить додатковий затишок, зробить кожен прийом їжі більш апетитним, а атмосферу за столом, завдяки природному сонячному світлу – насправді життєрадісною.

Надзвичайно цікаво та стильно виглядає кухонний куток у квартирах з відкритим плануванням, якщо його розмістити не в кутку. У такому випадку диван буде слугувати своєрідним роздільним на зони.

Мебельний інтернет-магазин MirDivanov пропонує розкішний асортимент кухонних кутків, виготовлених з якісних матеріалів для кухонь будь-яких розмірів та конфігурації. В наявності моделі стильного дизайнерського оформлення.
Додано: 7-02-2017, 13:02
0
4403

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх