Декоративний камінь в інтер’єрі

Декоративний камінь в інтер’єрі

Пройшли ті часи, коли всі будинки і квартири були як близнята схожі один на інший. У моді знову неординарні рішення оформлення фасадів будинків і житлових приміщень.

Різноманітність форм і матеріалів просто вражає. Наш сайт корисних порад розповість про те, як використовується декоративний камінь в інтер’єрі.

Створити ефект старовинного замку, заміського маєтку, або ж перемістити вас у печерні часи, допоможе вміло використаний декоративний камінь в інтер’єрі. Раніше цей матеріал переважно вживався для оформлення фасадів будинків, а сьогодні декоративний камінь з успіхом увійшов в інтер’єр нашого житла і, як видно, закріпився там надовго.

Декоративний камінь використовують в інтер’єрі практично будь-якого стилю. Від кантрі, де кам’яна обробка буде гармонійно поєднуватися з дерев’яними меблями і каміном, до стилю хай-тек, в якому використання декоративного каменю буде створювати якийсь контраст і надавати інтер’єру пікантності.

Крім того, використання декоративного каменю в інтер’єрі дозволить вам довгий час не думати про ремонт, оскільки цей будівельний матеріал відрізняється достатньою міцністю і надійністю, не вимагає особливого догляду і стійкий до будь-яких несприятливих факторів, таких як висока вологість або яскраве світло.

Найчастіше використовується декоративний камінь в інтер’єрі кухонь, ванних кімнат, коридорів і холів. Значно рідше каменем декорують спальні.

Декоративний камінь в інтер’єрі


Рекомендується використовувати декоративний камінь у тих зонах, де ви плануєте поставити телевізор або іншу техніку. Справа в тому, що саме природний декоративний камінь допоможе знизити навантаження на нервову систему, яку надає тривалий перегляд телевізора, або багатогодинна робота за комп’ютером.

Не менш ефектно виглядатиме використання декоративного каменю в поєднанні з кімнатними рослинами. Це дозволить зануритися в атмосферу зеленого саду, подарує відчуття свободи і перенесе вас далеко від сірих кам’яних джунглів.

Рекомендується застосовувати обробку декоративним каменем в місцях розташування освітлювальних приладів. Струмуюче по каменю м’яке, не надто яскраве світло, виглядає вельми оригінально і загадково. Особливо підійдуть для цього настінні світильники з регулятором яскравості освітлення.

Слід використовувати камінь в інтер’єрі в розумних кількостях. Не варто зловживати кам’яними деталями, інакше може виникнути відчуття печерності і тяжкості. І замість того, щоб візуально полегшити і збільшити кімнату, стіни будуть тиснути на людей, які знаходяться в приміщенні.

Декоративний камінь в інтерєрі Не так давно, як альтернативу натуральному декоративному каменю, почали використовувати штучний аналог цього будівельного матеріалу. Перш за все, штучний камінь набагато дешевше, ніж натуральний. Він значно легше, і тому швидше і надійніше кріпиться до стін, крім того, з штучним каменем набагато зручніше працювати. Він має ті ж характеристики міцності, що і натуральний. Колірна гамма і різноманітність форм штучного декоративного каменю значно більше, ніж натурального. Тому його можна підібрати абсолютно під будь-який інтер’єр.

Але, все ж, відмінності присутні, і багато дизайнерів інтер’єрів рекомендують віддавати перевагу саме натуральному декоративному каменю, хоч він і значно дорожче. При частому контакті з водою, особливо хлорованою, штучний камінь може змінити свої властивості.

Крім того багато видів штучного каменю призначені виключно для зовнішніх робіт, і зовсім не підходять для використання в інтер’єрі. Тому, вибираючи штучний камінь для свого інтер’єру, потрудіться уточнити, для яких саме робіт призначений даний будівельний матеріал. Як і все справжнє, натуральний декоративний камінь володіє кращими екологічними характеристиками, і несе біліше сприятливу енергетику. Вибір, звичайно ж, за вами.

У цьому вам допоможуть наші спецалісти. Ось лише декілька робіт з камнем у Луцьку:

Декоративний камінь в інтер’єрі Декоративний камінь в інтер’єрі Декоративний камінь в інтер’єрі

Декоративний камінь в інтер’єрі Декоративний камінь в інтер’єрі Декоративний камінь в інтер’єрі


Телефонуйте: 067 851 01 46 (Анатолій)
ICQ: 640 877
E-mail:

Декоративний камінь в інтер’єрі


Ми раді Вас почути
Декоративний камінь в інтер’єрі
Додано: 19-08-2011, 16:32
0
6609

Подібні публікації


Додати коментар


Наверх